NOCO Genius Booster GBX75 12V 2500A käivitusabi/akupank

Tootekood: GBX75

Original price was: 369,00 €.Current price is: 285,00 €.

7 laos

Lühikirjeldus:

NOCO Genius Booster GBX75 2500A Ultrasafe 2.0 liitiumakuga käivitusabi sobib kuni 8.5L bensiini- ning kuni 6.5L diiselmootoritega sõidukite, näiteks autode, paatide, ATV´de, veokite jm mootori käivitamiseks.

Tänu kaasaegsele ja lihtsale disainile on käivitusabi kerge kasutada.

Kasutatud on Noco uusimat PX liitiumtehnoloogiat, mis võimaldab käivitusabi aku kiiret laadimist ja annab seadmele suure võimsuse.

Laadimine USB-C juhtmega on kiirem kui eelkäijatel – 100% laadimine kuni 1.7h-ga. Kui käivitusabi aku on täiesti tühi, siis ühe käivituskorra jaoks piisab kõigest 5-minutilisest laadimisest.

Seade töötab ka akupangana, mille abil saab laadida oma USB või USB-C toitega seadmeid.

Uue Boost X seeria käivitusabide puhul on kasutatud NOCO patenteeritud turvalisuse tehnoloogiat Ultrasafe 2.0, mis välistab sädeme tekke ühendamisel ning tagab polaarsuskaitse, lisaks on täiustatud soojusjuhtivust, et tagada seadme pikem eluiga ja suurem võimsus. Polaarsuskaitse kaitseb nii käivitusabi ennast kui ka akut käppade valepidi ühendamise võimaliku kahjuliku mõju eest.

Käivitusabi sisseehitatud liitiumakude laetustaset näitab LED indikaator.  NOCO Genius Booster GBX75 Boost X´il on lisaks küljes LED 400lm seitsme valgusrežiimiga taskulamp, millel ka SOS režiim.

Pakendis on lisaks käivitusabile: 60 cm USB-A to USB-C kaabel, 60 cm 12V to USB-C kaabel, akuklambrid, mikrofiibrist hoiukott, kasutusjuhend.

vaata SIIT kogu meie käivitusabide valikut.

TOOTE KODULEHT

Omadused:

Käivitusvool: 2500 A
Pinge: 12 V