NOCO Genius Booster GBX45 12V 1250A käivitusabi/akupank

Tootekood: GBX45

Original price was: 189,00 €.Current price is: 149,00 €.

8 laos (saab järeltellida)

Lühikirjeldus:

1250-amprine Ultrasafe 2.0 liitiumakuga käivitusabi Noco GBX45 sobib kuni 6.5L bensiini- ning kuni 4L diiselmootoritega sõidukite käivitamiseks.
Tänu kaasaegsele ja lihtsale disainile on käivitusabi kerge kasutada.
Kasutatud on Noco uusimat PX liitiumtehnoloogiat, mis on eelkäijate edasiarendus ja tagab käivitusabi kiire laadimise ning suure käivitusvõimsuse.
Uutel GBX seeria mudelitel on USB-C laadimispistik, mille kaudu laeb käivitusabi ennast täis palju kiiremini kui vanad mudelid – 100% laadimine kuni 48 minutiga.

Kui käivitusabi aku on täiesti tühi, siis ühe käivituskorra jaoks piisab kõigest 5-minutilisest laadimisest. Seade töötab ka akupangana, mille abil laadida oma USB-C toitega seadmeid. Samuti saab sellega toita näiteks rehvipumpa, inverterit ja muid 12V sisendiga seadmeid. Uue Boost X generatsiooni puhul on kasutatud NOCO patenteeritud turvalisuse tehnoloogiat Ultrasafe 2.0, mis välistab sädeme tekke ühendamisel ning millel on polaarsuskaitse. Lisaks on täiustatud soojusjuhtivust, et tagada seadme pikem eluiga ja suurem võimsus.

Polaarsuskaitse kaitseb nii käivitusabi ennast kui ka akut klambrite valepidi ühendamise võimaliku kahjuliku mõju eest. LED indikaator näitab käivitusabi sisseehitatud liitiumakude laetustaset. Boost X´il on lisaks küljes 100lm LED seitsme valgusrežiimiga taskulamp, millel ka SOS režiim. Pakendis on lisaks käivitusabile: 60 cm USB-A to USB-C kaabel, HD Precision akuklambrid, mikrofiibrist hoiukott, kasutusjuhend.

Omadused:

Käivitusvool: 1250 A
Pinge: 12 V