Akulaadija Victron Energy Blue Smart IP67 24/12

Tootekood: VIC-IP67-24/12

195,00 

5 laos

Lühikirjeldus:

Victron Energy Blue Smart IP67 24V 12A on uus tark professionaalne akulaadija sisseehitatud bluetooth ühendusega. Blue Smart IP67 akulaadija on mõeldud kasutamiseks nii töökojas kui ka mootorsõidukitel, nagu autod, mootorrattad, paadid ja karavanid.

Victron Energy Blue Smart IP67 24V 12A akulaadijat tasub osta, sest:

  • ta laeb akut targalt kuni ideaalse täituvuseni – 7-astmeline laadimisalgoritm annab akule vajaliku poweri, hooldab akut ja kindlustab aku parema tervise ning pikema eluea;
  • taastab ka süvatühjenenud akud – vastupidiselt paljudele teistele nutikatele akulaadijatele suudab Blue Smart IP67 laadida ka süvatühjenenud akusid, laadides neid pideva madala vooltugevusega. Kui piisav klemmipinge on taastunud, jätkab Blue Smart IP67 normaalse laadimisrežiimiga.
  • Victron Energy Blue Smart IP67 tuleb M8 poldi alla paigaldatavate ühendusaasadega ja on ette nähtud statsionaarseks paigaldamiseks.
  • Blue Smart IP67 akulaadijad on varustatud sisseehitatud bluetooth ühendusega, nii et akulaadija tegevust ja aku olukorda saab jälgida nutitelefonist äpiga. Samuti saab VictronConnect äpiga muuta laadimisseadeid.